MoneyZen eraisikust kasutajast Laenajaga sõlmitav lepingueelne täiendav teave

Vastutustundliku laenamise ja hoiatuste esitamise kohustuse nõude täitmiseks ning aitamaks laenutaotlejal teha teadlik laenuotsus, on MoneyZenil oma keskkonnas kui ka MoneyZeni klienditeenindajal kohustus enne laenulepingu sõlmimist selgitada kõiki laenulepingu olulisi tingimusi ja laenu võtmisega kaasnevaid kohustusi.

Laenuvõtmise otsustab laenutaotleja, kes hindab esitatud teabe põhjal laenutoote ja -tingimuste sobivust oma laenuhuvi ja finantsolukorraga ning vastutab laenulepingu sõlmimisega kaasnevate tagajärgede eest.

Laenu võtmine on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. Enne otsuse tegemist tuleb arvestada sellega, et võetud laen tuleb koos intressidega tagasi maksta. Enne laenamist tuleb hoolikalt mõelda, kas laen on ainuke lahendus või on olemas alternatiive. Vali parim lahendus. Tea, et ka laene on erinevaid. Meie klienditeeninduse abiga saad vajaduse korral leida endale sobiva ja jõukohase lahenduse. Ära karda konsulteerida spetsialistiga!

Laenutaotleja kinnitab sõlmitava laenulepingu tingimuste tutvumist, kasutustingimustest tuleneva laenulepingu sõlmimisest tulenevate võimalike tagajärgedega ja peab lisatud infoga põhjalikult eelnevalt tutvuma. Lisaküsimuste korral on klienditeenindus valmis andma selgitusi ja täiendavat teavet.

Küsimustega palume pöörduda klienditeeninduse poole MoneyZeni kodulehel viidatud kontaktidele. Laenulepinguga tutvumisel on oluline pöörata erilist tähelepanu alljärgnevale: