Väikelaen

Tarbimislaen on laen, mis on mõeldud suuremate ühekordsete väljaminekute katmiseks (eluaseme remont, puhkus, hambaravi) või muude vajalike esemete (telefon, arvuti, mööbel, kodusisustus) soetamiseks.

Remondi- ja sisustuslaen

Remondi- ja sisustuslaen on tagatiseta tarbimislaen, mis on mõeldud kodu või suvekodu sisustamiseks või renoveerimiseks.

Reisilaen

Reisilaen on tarbimislaen, mis on mõeldud reisi või reisimisega kaasnevate täiendavate kulutuste kiireks katmiseks. Kiirlaenuga võrreldes on reisilaen pikema laenu tagasimakse perioodiga.

Tervise- ja ilulaen

Terviselaen on tarbimislaen, mis on mõeldud ootamatute ja kulukamate ravi- ning iluprotseduuridega kaasnevate kulutuste kiireks katmiseks.

Autolaen

Autolaen on tarbimislaen, mis on mõeldud auto soetamiseks või autoga seotud väljaminekute katmiseks. Autolaenu võtmisel on väga vähe piiranguid võrreldes pankade või liisingufirmade pakutavaga.

Hariduslaen

Hariduslaen on laen, mis on mõeldud hariduse omandamiseks ja õppimisega seotud väljaminekute katmiseks. Erinevalt riiklikult tagatud õppelaenust on hariduslaenu võimalik saada ka osakoormusega õppivatel või akadeemilisel puhkusel viibivatel õppuritel. Hariduslaenu saavad taotleda ka õppurid, kelle õpingute kestus on lühem kui üheksa kalendrikuud.

Refinantseerimine

Laenu refinantseerimine on olemasoleva laenukohustuse asendamine uue laenuga. Refinantseerimisega võib säästa raha intressikuludelt, vähendada igakuistele laenumaksetele kuluvat summat või koondada paljud erinevad laenukohustused kokku üheks.