Refinantseerimine

Laenu refinantseerimine on olemasoleva laenukohustuse asendamine uue tagatiseta laenuga. Refinantseerimisega võib säästa raha intressikuludelt, vähendada igakuistele laenumaksetele kuluvat summat, koondada paljud erinevad laenud kokku üheks ning saada oma väljaminekutest parem ülevaade. Laenu refinantseerimine on hea võimalus, kuidas maksta tagasi juba võetud kulukad kiirlaenud.

  • lihtne taotlemine interneti teel
  • laenusumma kuni 10 000 €
  • periood kuni 3 aastat
  • kogu laenuperioodiks fikseeritud mõistlik intress
  • tagatist ei ole vaja
  • laenu kohene väljamakse

 

Summa
1800 €
500 € 10000 €
Periood
36 kuud
3 kuud 36 kuud

Kuumakse

65,99 €

Arvutus on ligikaudne. Personaalsest krediidivõimekusest tingituna võivad tingimused erineda. Pakkumine edastatakse peale taotluse esitamist.

Meie kliendid räägivad

MONEYZENi refinantseerimise eelised

MONEYZENi tagatiseta laenu intressimäär kujuneb investorite vähempakkumise teel ja võib tõenäoliselt olla sarnastest pakkumistest soodsam.

Meilt on võimalik saada tagatiseta refinantseerimislaenu kuni 10 000 € kuni 3 aastaks.

Finantsteenuse pakkuja on Moneyzen OÜ. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 36,91% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 1000 €, tagasimaksete periood 24 kuud, fikseeritud intress 21,52%, lepingutasu 3%, Zen Fund tasu 0,9%, igakuine haldustasu 0,9%, kuumakse 54,64 €, maksete kogusumma 1350,38 € ja tagasimaksete summa 1350,38 €.

Kes saab taotleda?

MONEYZEN võimaldab võtta laenu 18-73 aastastel Eesti residentidel, kelle igakuiselt pangakontole laekuv ametlik sissetulek on vähemalt 450 eurot.

Pakume lihtsalt ja kiirelt tagatiseta laenu summas 500 – 10 000 € tagasimakseperioodiga 3 kuud kuni 3 aastat.

Juhul kui Sa vajad abi kõrge intressiga võetud SMS-laenu või kiirlaenu tagasimaksmiseks, taotle koheselt MONEYZEN portaalist madalama intressiga laenu. Vastavalt esitatud laenutaotlusele koostab MONEYZEN investorite pakkumiste alusel just Sinule personaalse laenupakkumise.

Soovitused enne laenu taotlemist

Võrreldes kiirlaenudega on refinantseerimislaen pikema perioodiga ja laenu taotlemine põhjalikum. Refinantseerimise taotluse otsus võtab võrreldes kiirlaenuga veidi rohkem.

Laenude refinantseerimist pakuvad ka tavapangad, kuid pank võib nõuda laenusaajalt tagatisena hoiuse pantimist või käendajat. Refinantseerimislaen on finantskohustus, mis tuleb koos intresside jm laenukuludega tagastada. Seepärast kaalu laenuvõtmist põhjalikult. Laenu tähtajaks tasumata jätmine kasvatab Sinu kulutusi laenule, kuna hilinevatelt maksetelt võib laenuandja arvestada ka viivist ja leppetrahvi.