Investeeri väikelaenudesse ja teeni stabiilset lisatulu

Investeerimine MONEYZENis on mugav ja lihtne. Alustada saad vaid alates 20 € – pane paika sobiv investeerimisstrateegia, hajuta riske ja hakka teenima stabiilset lisatulu, mida saad soovi korral läbi liitintresside kohe taas kasumit teenima panna. Väljastatavate laenude keskmine intress on täna 19%, mis on reeglina kõrgem kui teistel varaklassidel.

0
Vahendatud laene
0
Tagastatud põhiosa
0
Investorite teenitud intresse

Miks investeerida MONEYZENi kaudu?

  • Alusta investeerimist vaid 20 euroga
  • Määra ise soovitud intress ja riskitase
  • Teeni stabiilset lisatulu juba järgmisest kuust
  • Ilma teenustasudeta

Pane paika investeerimise eesmärk

Investeerimisel on oluline seada eesmärk – mille jaoks Sa investeerid.

Näiteks, soovid koguda raha vanaduspõlveks või laste hariduse toetamiseks, osta suurema kodu või suurendada iga-aastast sissetulekut.

Pane paika pikaajaline strateegia ja ära lase end heidutada turu lühiajalistest kõikumistest.

24 €
50 € 5000 €
24 kuud
1 kuu 48 kuud
10 %
5 % 25 %
Oodatav tootlus:
0.00

Vali sobiv investeerimisstrateegia

Väga madala riskiga
Madala riskiga
Keskmise riskiga
Kõrge riskiga
Väga kõrge riskiga

Kohe alguses saad paika panna endale sobivad tingimused ning määrata, millise riskitasemega klientide laenudes ja millise intressiga soovid osaleda – kas võtad oma portfelli ainult madalama riskiga kliendid ning teenid mõnevõrra madalamat tootlust, investeerid kõrgema riskiga laenudesse või hoopis mõlemasse korraga. Nii saad olla kindel, et investeerimisstrateegia vastab Sinu ootustele ja saad hakata passiivset sissetulekut teenima juba järgmisest kuust.

MONEYZENis on investeerimine lihtne ja mugav

Investeerimist saad alustada juba alates 20 €. Laenudesse investeerimisel soovitame riske hajutada – mitte investeerida kogu raha ühte laenu, vaid näiteks väikeste summade kaupa erineva riskitasemega laenudesse mitme kuu jooksul. Seeläbi saab hajutada riski nii investeeringute lõikes, kui ka ajas. Enda valitud investeerimisstrateegiat saad muuta igal ajal vastavalt oma soovile.

Sealt edasi toimub kõik juba automaatselt. Väljastatud laenude tagasimaksed laekuvad otse Sinu virtuaalkontole MONEYZENis, kust saad igal hetkel need enda pangakontole välja maksta.

Meie kliendid räägivad

Finantsteenust pakub Moneyzen OÜ. Investeerimisega kaasneb risk raha kaotada. Tutvu tingimustega www.moneyzen.eu, loe läbi investeerimisjuhis ja üldtingimused. Vajadusel pea nõu asjatundjaga. MONEYZENil on õigus ZenFund arvelt hüvitada lootusetuks kuulutatud laenudest nende põhiosa.