Autolaen

Autolaen on tagatiseta väikelaen, mis on mõeldud auto ostmiseks või sõiduvahendiga seotud väljaminekute katmiseks. Laenu saad kasutada ka auto remondiks, rehvide soetamiseks, korralise hoolduse tegemiseks või hoopis mootorratta, paadi, ATV või muu sõiduvahendi ostmiseks.

  • lihtne taotlemine interneti teel
  • laenusumma kuni 10 000 €
  • periood kuni 3 aastat
  • kogu laenuperioodiks fikseeritud mõistlik intress
  • tagatist ei ole vaja
  • laenu kohene väljamakse

 

Summa
1800 €
500 € 10000 €
Periood
36 kuud
3 kuud 36 kuud

Kuumakse

65,99 €

Arvutus on ligikaudne. Personaalsest krediidivõimekusest tingituna võivad tingimused erineda. Pakkumine edastatakse peale taotluse esitamist.

Meie kliendid räägivad

MONEYZENi autolaenu eelised

Erinevalt autoliisingust:

  • saad auto vormistada kohe enda nimele
  • puudub kaskokindlustuse kohustus
  • puudub sissemaksekohustus 
  • saad katta ka auto ostuga kaasnevad lisakulutused (nt vormistamine, kindlustus, pisiremont jne)

 

MONEYZENi tagatiseta laenu intressimäär kujuneb investorite vähempakkumise teel ja võib tõenäoliselt olla sarnastest pakkumistest soodsam.

Meilt on võimalik saada tagatiseta autolaenu kuni 10 000 € kuni 3 aastaks.

Finantsteenuse pakkuja on Moneyzen OÜ. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 36,91% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 1000 €, tagasimaksete periood 24 kuud, fikseeritud intress 21,52%, lepingutasu 3%, Zen Fund tasu 0,9%, igakuine haldustasu 0,9%, kuumakse 54,64 €, maksete kogusumma 1350,38 € ja tagasimaksete summa 1350,38 €.

Kes saab taotleda?

MONEYZEN võimaldab võtta laenu 18-73 aastastel Eesti residentidel, kelle igakuiselt pangakontole laekuv ametlik sissetulek on vähemalt 450 eurot.

Pakume lihtsalt ja kiirelt tagatiseta laenu summas 500 – 10 000 € tagasimakseperioodiga 3 kuud kuni 3 aastat.

Juhul kui Sa vajad abi kõrge intressiga võetud SMS-laenu või kiirlaenu tagasimaksmiseks, taotle koheselt MONEYZEN portaalist madalama intressiga laenu. Vastavalt esitatud laenutaotlusele koostab MONEYZEN investorite pakkumiste alusel just Sinule personaalse laenupakkumise.

Soovitused enne autolaenu taotlemist

Autoostu finantseerimiseks võetud kiirlaenuga võrreldes on autolaen pikema tagasimakse perioodiga ning sellega ei kaasne kaskokindlustuse kohustust, mida nõuavad tavapangad autoliisingu puhul ja mis võib kujuneda arvestatavaks lisakulutuseks.

Autolaen on finantskohustus, mis tuleb koos intresside jm laenukuludega tagastada. Kaalu laenuvõtmist põhjalikult. Laenu tähtajaks tasumata jätmine kasvatab Sinu kulutusi, sest hilinevatelt maksetelt arvestavad laenuandjad nii viivist kui leppetrahve.