Sinu naaber kolleeg trennikaaslane sõber juba investeerib!

37% EESTI INIMESTEST INVESTEERIB
Värske uuringu* järgi investeerib juba iga kolmas eestimaalane ehk iga kolmas inimene meie ümber – meie kolleegid, sõbrad, kogukonnaliikmed. Ühisrahastusplatvorm MONEYZEN ühendab nii kogenud investeerijaid kui värskeid alustajaid, kes seavad oma esimesi samme tulevikuks.

* Intense Growth Hub, 2024

MIS ON MONEYZEN?

MONEYZEN on eestimaine ühisrahastusplatvorm, mis seisab kiiruse ja mugavuse eest. Investeerimine ei pea olema keeruline ja tüütu – see võib olla nauditav.

MONEYZEN ühendab kiire ja mugava laenu- ja investeerimisplatvormina inimesi läbipaistvate ja empaatiliste finantssuhete kaudu.

Alustada saab kasvõi 20 € ning teenustasuta. Ja mis kõige olulisem – saad ise määrata soovitud tootluse ja riskitaseme.

Vahendatud laene
0
Tagastatud põhiosa
0
Investorite teenitud intresse
0

Meie kliendid räägivad

Väikesed sammud. Suur tulevik.

  • Alusta investeerimist vaid 20 euroga
  • Määra ise soovitud intress ja riskitase
  • Teeni stabiilset lisatulu juba järgmisest kuust
  • Ilma teenustasudeta

 

Suur tulevik algab väikestest sammudest. 

Hindame protsessi lihtsust ja läbipaistvust, tingimuste paindlikkust ja vastutustundliku laenamise põhimõtet.

Pane paika investeerimise eesmärk

Investeerimisel on oluline seada eesmärk – mille jaoks Sa investeerid.

Näiteks, soovid koguda raha vanaduspõlveks või laste hariduse toetamiseks, osta suurema kodu või suurendada iga-aastast sissetulekut.

Pane paika pikaajaline strateegia ja ära lase end heidutada turu lühiajalistest kõikumistest.

24 €
50 € 5000 €
24 kuud
1 kuu 48 kuud
10 %
5 % 25 %
Oodatav tootlus:
0.00

Vali sobiv investeerimisstrateegia

Väga madala riskiga
Madala riskiga
Keskmise riskiga
Kõrge riskiga
Väga kõrge riskiga

Kohe alguses saad paika panna endale sobivad tingimused ning määrata, millise riskitasemega klientide laenudes ja millise intressiga soovid osaleda – kas võtad oma portfelli ainult madalama riskiga kliendid ning teenid mõnevõrra madalamat tootlust, investeerid kõrgema riskiga laenudesse või hoopis mõlemasse korraga. Nii saad olla kindel, et investeerimisstrateegia vastab Sinu ootustele ja saad hakata passiivset sissetulekut teenima juba järgmisest kuust.

MONEYZENis on investeerimine lihtne ja mugav

Investeerimist saad alustada juba alates 20 €. Laenudesse investeerimisel soovitame riske hajutada – mitte investeerida kogu raha ühte laenu, vaid näiteks väikeste summade kaupa erineva riskitasemega laenudesse mitme kuu jooksul. Seeläbi saab hajutada riski nii investeeringute lõikes, kui ka ajas. Enda valitud investeerimisstrateegiat saad muuta igal ajal vastavalt oma soovile.

Sealt edasi toimub kõik juba automaatselt. Väljastatud laenude tagasimaksed laekuvad otse Sinu virtuaalkontole MONEYZENis, kust saad igal hetkel need enda pangakontole välja maksta.

*Reklaamis toodud näite puhul ei ole mõeldud investeerimist läbi MONEYZEN platvormi. 2024. a Intense Growth HUBi läbi viidud uuringu järgi tegeleb iga kolmas Eesti elanik (37%) investeerimisega erinevatesse varaklassidesse. Finantsteenust pakub Moneyzen OÜ. Investeerimisega kaasnevad riskid. Tutvu tingimustega www.moneyzen.eu, loe läbi investeerimisjuhis ja kasutustingimused. Vajadusel pea nõu asjatundjaga. Investeeringud ei ole tagatud. MONEYZENil on õigus ZenFund arvelt hüvitada lootusetuks kuulutatud laenudest nende põhiosa.