Investeerimine MoneyZenis

MoneyZenis investeerimine on lihtne võimalus oma raha kasvatamiseks (läbi investeeringute inimestesse). Iga Sinu seadistuse järgi MoneyZeni poolt teostatud investeering on laen, mida laenusaaja maksab tagasi igakuise maksega koos intressiga. Laekunud intress ongi Sinu teenistus.

Miks peaksid investeerima just MoneyZenis?
1. Investeerimine on tasuta nagu ka nõustamine
2. Investeeringute haldus on tasuta
3. Stabiilne vara kasv igakuise intressitulu laekumistest
4. Täisautomaatne lahendus
5. Usaldusväärne laenutaotlejate krediidiskoor
6. Konkurentidest madalam halbade laenude osakaal

Miks MoneyZen

Lihtne

MoneyZenis on investeerimine tehtud Sinu jaoks hõlpsalt arusaadavaks

Kiire

Kõik protsessid toimuvad kiirelt ja ülekanded koheselt

Paindlik

Investorina valid Sina ise investeerimise tingimused

Mugav

Investorina kõigile mõistetavaks ja mugavaks

Nõustamine

Nõustame Sind investeeringute teostamisel

Usaldusväärne

Kogenud meeskonna eesmärk on tagada murevabalt Sinu kapitali juurdekasv vähemalt 12% aastas

Alusta investeerimist

Investeerimisest

Investeerimine eesmärgipärane rahalise vara kasvatamine. Rahanumbri kasvatamine ei ole tavaliselt omaette eesmärk – inimesel on unistusi, mille teostamiseks on vajalik teatava rahakoguse olemasolu. Eemärgid võivad olla erinevad, näiteks:

1. Kodu või kinnisvara soetamiseks vajaliku omafinantseeringu kogumine
2. Lapse või laste hariduseks vajaliku rahasumma kogumine
3. Püsiva igakuise lisasissetuleku olemasolu 25.a. pärast
4. Unistuste pulmad või reis, näiteks ümbermaailmareis

Investeerimisvõimalusi on erinevaid, inimeselt inimesele laenamine (või otselaenamine) on üks uutest ja üha enam kasutatavatest investeerimisvõimalustest. Üheks populaarsuse põhjuseks on võimalus raha kasvatada kasutades väikeseid summasid – investeerida saab juba alates kümnest eurost. Teiseks põhjuseks on pangahoiusest või -deposiidist märksa suurem intress ehk raha juurdekasv. Kõik pangad laenavad inimeste poolt hoiustatud raha laenajatele, kuid nende poolt pakutav intressimäär on oluliselt madalam.

MoneyZen võimaldab koguda vajalikku kapitali pikaajaliselt (näiteks iganädalaste või –kuiste sissemaksetega finantsportaali), kasvatades kapitali pikaajaliselt ning pakkudes pangahoiusest ja – deposiidist kõrgemat intressitulu. Võrreldes näiteks investeeringutega aktsiatesse on Moneyzenis intressilaekumised igakuised ja stabiilsed.

Investeeringutelt teenitavat tulu nimetatakse MoneyZeni finantsportaalis teenistuseks, mis koosneb peamiselt intressist. Intressi teenid Sa investorina igalt laenulepingult (investeeringult), mille finantsportaal Sinu raha kasutades sõlmib. Sina ise määrad soovitava intressimäära ja investeeritava summa isiklikes investeerimistingimustes.

Investeeringu edukust saad Sa jälgida igapäevaselt – selleks arvutab finantsportaal investeeringute tootluse (ROI, return on investment). Investeeringu tootlus arvutatakse algakapitali kasutamise (laenuna) ja teenitud intresside alusel. Investeeringu tootlus väljendatakse protsendimäärana. Nii näiteks alginvesteeringult 1000 eurot 1 aasta jooksul teenitud intressitulu 100 eurot investeeringu tootlus moodustab 10%.

Investeerimistingimuste määramisel peab arvestama, et üldjuhul on investeeringu tootlus mõnevõrra madalam kui investeerimisportfellis määratud intressimäär. Miks? Põhjuseks on investeeringutega seotud riskid. Igal investeerimise liigil on riskid, samuti otselaenamisel.

Riskid investeerimisel MoneyZenis

Iga investeerimisvõimalusega kaasneb risk kapitali kaotada. Kaalu iga investeerimisvõimaluse riske ja tee kaalutletud ning läbimõeldud otsused!

Loe MoneyZenis investeerimise riskidest ja võimalustest neid mõjutada siit.

Kui Sa oled investeerimisega vähesel määral kokku puutunud, soovitame lugeda Finantsinspektsiooni nõuandeid investeerimistegevusega alustamiseks ja investeerimisriskide ülevaadet.

Klienditugi

Küsimuste korral võta julgelt ühendust! Leiame just Sulle Parima lahenduse.

autolaen

"MoneyZen on inimlik ja nõuandlik ühisrahastusportaal, mis pakub lihtsaid laenutehinguid ja soodsaid investeerimisvõimalusi. Laenaja saab mõistlikel tingimustel laenu võtta ja investor teenib oma investeeringult mõistlikku tootlust."

Linda Laukkanen

MoneyZen laenunõustaja