MoneyZen

MoneyZen koosneb kahest sõnast: Money, mis tähendab inglise keeles raha ja Zen, mis idamaises filosoofias sümboliseerib meelerahu ja tasakaalu seisundit.
MoneyZen on inimeste jaoks loodud finantsportaal, mis ühendab endas  raha, läbipaistvuse ja inimlikkuse.  MoneyZen võimaldab inimestel üksteist rahaga aidata. See on aus, arukas ja inimsõbralik viis raha vahendamiseks, mis tagab meelerahu ja heameele kõikidele osapooltele.

MoneyZen on nagu puhas paberileht origamis-jaapani paberi voltimise kunstis. Väheste voltimisvõtete abil saab igaüks luua mitmeid erinevaid kujundeid. MoneyZen finantsportaalis määrab iga inimene samuti ise, millistel tingimustel ta soovib laenu anda või võtta.

Iga järgmine samm paberist kujundi vormimisel on kui inimese enda otsus, kuidas oma rahaasju korraldada. Laenuvõtja määrab ära laenusumma ja tasumise perioodi, laenuandja tingimused, millistel ta on nõus laenu andma. Nii nagu ka origamis, sünnib MoneyZen keskkonnas Sinu rahaline tulemus täpselt selline nagu ise oled valinud. Väike enda kätega loodud kunstiteos. Olgu selleks siis kuldkala, kotkas või draakon- auto, maja, hea tervis, või reisimälestused…

Miks MoneyZen?

Visioon
Meie visioon on olla Põhjamaade eelistatuim ja usaldusväärseim uue põlvkonna nõuandlik finantsportaal.

Missioon
MoneyZen nõuandlik finantsportaal pakub mõistlikel tingimustel inimeselt inimesele veebipõhiseid lihtsaid laenutehinguid ja mugavaid investeerimisvõimalusi.

Lihtne
MoneyZen on lihtne finantsportaal laenamiseks ja investeerimiseks inimeselt inimesele.

Paindlik
MoneyZen pakub oma kasutajatele rahaasjade korraldamisel paindlikke tingimusi.

Mugav
MoneyZen teeb laenu andmise ja laenu võtmise kõigile mõistetavaks ja mugavaks.

Usaldusväärne
MoneyZen võimaldab turvalises keskkkonnas soodsaid laenupakkumisi.

Kiire
MoneyZen portaalis toimuvad kõik protsessid kiirelt ja ülekanded koheselt.

Nõuandlik
Moneyzen on inimeselt inimesele tehinguid väärtustav nõuanlik laenu- ja investeerimisportaal