Kuidas investeerida?

MoneyZenis investeerimise alustamine on lihtne:

1. Registreeru

Registreeru finantsportaali MoneyZen kasutajaks. Nii saad Sa juurdepääsu finantsportaali MoneyZen keskkonda ja esitada investeerimiseks vajalikud andmed.

2. Kanna raha Moneyzeni virtuaalkontole

Raha laekumisel finantsportaali saad Sa võimaluse seadistada investeerimistingimused, mille alusel saab finantsportaal MoneyZen Investori nimel alustada laenupakkumiste tegemist. Kui Sa soovid esmakordselt investeerida MoneyZenis korraga rohkem kui 2 000 eurot kuus, on nõutav Sinu isiku vahetu tuvastamine. Loe isikusamasuse tuvastamisest lähemalt siit.

3. Seadista investeerimistingimused

Määra MoneyZen finantsportaali keskkonnas personaalsed investeerimistingimused - laenutaotleja krediidiskoori ja laenuperioodidele vastavad investeeringu summad ja intressimäärad. Nimetatud tingimuste järgi hakkab MoneyZen automaatselt tegema pakkumisi laenu taotlenud inimestele. Sul on võimalik koostada mitu erinevat investeerimistingimuste loetelu ehk investeerimisportfelli.

4. Kanna raha virtuaalkontolt portfellikontole

Investeerimine toimub vaid juhul kui investeerimiskontol on olemas piisavad rahalised vahendid.

5. Jälgi vara kasvu

Koosta endale sobiv raportivorm ning määra, millise ajavahemiku möödudes edastame Sulle raporti meilile. Tulemustega saad olla kursis ka logides portaali sisse Sulle sobival ajahetkel.

Alusta investeerimist


Alusta investeerimist