Kiirlaen

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen või ka SMS-laen on laen, mida iseloomustab lihtne laenu taotlemise protsess ja väga kiire laenuotsus, aga teisalt ka väga kõrge tasu laenu kasutamise eest. MoneyZen ei paku kiirlaenu.

Tarbimislaenuga võrreldes on kiirlaen väga lühikese laenu tagasimakse perioodiga, üldjuhul mõnest päevast kuni paari kuuni. Paljud kiirlaenufirmad pakuvad küll esimest laenu väga soodsalt või täiesti tasuta. Kuid reeglina iseloomustab kiirlaenu pakkumisi ebamõistlik intressimäär, lepingutasud, leppetrahvid ning viivisemäär. Kiirlaenu tähtajaks tasumata jätmine käivitab väga kuluka võlamenetluse, mille tulemusena esialgne laenusumma võib kordistuda.

Sellepärast soovitamegi — ära võta kiirlaenu! Küsi kiirlaenu asemel parem tagatiseta tarbimislaenu pakkumine MoneyZenilt. Kui Sa aga oled juba mõne kuluka kiirlaenu võtnud, siis refinantseeri need kohe MoneyZeni abiga inimlikumaks väikelaenuks.

NB! Iga laen on finantskohustus. Seepärast kaalu laenuvõtmist põhjalikult. Laenu tähtajaks tasumata jätmine kasvatab Sinu kulutusi laenule, kuna hilinevatelt maksetelt võib laenuandja arvestada ka viivist ja leppetrahvi.

MoneyZeni väikelaenu eelised

  • Mõistlik intressimäär
  • Laen kuni 10 000 €
  • Laenuperiood kuni 7 aastat

Soovitused enne laenu taotlemist

  1. Kaalu põhjalikult kas ja kui suures summas laenu Sa tegelikult vajad Miks?
  2. Võta mitu võrreldavat laenupakkumist ja võrdle neid omavahel Miks?
  3. Laenu tagasimaksetele võiks kuluda vähem kui ⅓ Sinu sissetulekutest Miks?
  4. Selgita välja kõik laenuga seotud lisatingimused Miks?