Laenuturu algus

MoneyZen Loan Aftermarket Laenuturg

Septembri alguses avas investoritele uksed MoneyZeni Laenuturg ja uuenes portaali kujundus. Koos kujundusega lihtsustus ka kasutajaks registreerumise protsess ning täienesid investorite raportid - investeeringute ja teenistuse statistika.

Investorid on laenude järelturu hästi omaks võtnud ja tehinguid on esimese kuu jooksul tehtud üpris aktiivselt. Tehinguid on tehtud nii alla- kui ka juurdehindlusega. Postituse avaldamise hetke seisuga on müügis olevate investeeringuosakute keskmine hind 10,34 € ja allahindlus 2%. Võimaliku ostja ootel aktiivseid müügipakkumisi on hetkel saadavalt üle 400.

Kuna kõik investeeringud paisatakse müüki vaid piiratud ajaks, siis uueneb laenuturu müügipakkumiste valik pidevalt. Soodsama hinnaga investeeringud ostetakse üpris kiirelt, seega sagedasemad külastajad leiavad eest teistest paremaid pakkumisi. Investeeringute ostuhuvi suurus sõltub paljudest asjaoludest, eelkõige laenu staatusest ning võimalikust juurde- või allahindlusest, aga samuti mõjutab müügi edukust nii allesjäänud laenuperioodi pikkus ja intressimäärast, aga samuti ka müüja määratud müügiperioodi pikkusest. Investeeringute üleandmisega seotud teenustasud leiad hinnakirjast.

MoneyZeni Laenuturu ülevaade
MoneyZenTaotle laenu